Aktualności

Międzynarodowy Mecz Siatkówki w Rudzie Śląskiej

Unia Bracka Sp. z o.o. zabezpieczała medycznie mecz siatkówki kadetek Polska - Brazylia, zorganizowany przez KPKS "Halemba" w Rudzie Ślaskiej.

Poświadczeniem wysokiej jakości usług wykonanych przez naszą Spółkę jest wystawiony list referencyjny.

Zabezpieczenie medyczne - Dni Rudy Śląskiej

Unia Bracka Sp. z o.o. zabezpieczała medycznie imprezę masową - Dni Rudy Śląskiej, organizowaną przez Urząd Miasta Ruda Śląska.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą Spółkę jest wystawiony list z podziękowaniami oraz referencje.

Bezpieczne przedszkole z naszymi ratownikami.

27 maja 2013 r. Straż Miejska w Mysłowicach, przy współpracy z Komendą Miejską Policji oraz Przedszkolem nr 1 w Mysłowicach, zorganizowała akcję pod hasłem "Bezpieczne Przedszkole".  

W atmosferze zabawy i usmiechu, przedszkolaki zdobyły cenna wiedzę z zakresu bezpiecznego zachowania na ulicy i w domu, oraz reagowania (stosownie do swojego wieku) w sytuacjach wymagających udzielenia i wezwania pomocy.

 

Praca w Unia Bracka Sp. z o.o.

Unia Bracka Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowiskach:

  • Kierowca karetki transportowej (T)
  • Kierowca karetki specjalistycznej (S)
  • Kierowca karetki ratowniczej (P)
  • Dyspozytor / Dyspozytorka

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

1 marca br. Unia Bracka Sp. z o.o. otrzymała zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert w zakresie świadczenia usług transportu sanitarnego dla SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu.

Unia Bracka pozyskuje nowe zlecenia.

Unia Bracka pozyskuje nowe zlecenia na usługi transportu sanitarnego.
5 lutego br. Spółka otrzymała informacje o pozytywnym rozstrzygnięciu przetargów zorganizowanych w dwóch dużych śląskich szpitalach.